ŞAFAK SÜRÜCÜ KURSU

Günümüz şartlarında her insanın bir sürücü belgesi edinmesi gerekmektedir. Bizler 15 yıla yakın bir zamanı geride bırakmış ve bu zamanın tecrübesiyle bu ihtiyacın farkına varmış olarak, devamlı surette kendini yenileyen, eğitim kadrosuyla, araçlarıyla, kurumumuz içinde ki teknik donanımlarla kursiyerlerimize daha kaliteli bir eğitim vermenin kıvancını yaşıyoruz…

Değişen hükümetlerin getirdikleri yeni yasal düzenlemelerle, işin sadece bir sürücü belgesi almaktan ibaret olmadığını, aynı zamanda sürücü belgesi sahiplerinin omuzlarına oldukça ciddi sorumluluklar yüklediğini de unutmamak gerekir. Bir taraftan eğitimine devam eden kursiyerlerimiz trafiğe çıkmak için hazırlanırken, diğer taraftan mezun olan kursiyerlerimiz trafiğe çıkarak ekonomiye katkı sağlamakla birlikte, sektörümüzde hizmet veren kurumlarla eğitim ve istihdam zeminini hazırlamaktadır.

Kaliteli bir eğitimin bedeli asla tartışılmamalıdır, zaman zaman fiyatlar vatandaşın canını sıkmış olsa da, dönem dönem yapılan kampanyalarla bu durum tolere edilmektedir. Bugüne kadar yetiştirdiğimiz öğrencilerin desteğini ve güvenini alarak kaliteden ödün vermeyen, eğitimin oldukça ciddiye alınması gereken bir konu olduğu bilinciyle hareket eden Mehmet Şafak Sürücü Kursu profesyonel kadro, teknolojik imkân ve 15 yıla yakın birikimiyle yeni hizmet binasında eğitimlerini sürdürmeye devam etmektedir.


SAYGILARIMLA

MEHMET ŞAFAK

Kurucu - Müdür

TÜM HAKLARI ŞAFAK SÜRÜCÜ KURSU ADINA SAKLIDIR.
SERÇEÖNÜ MAH. METE CAD. NO : 20 / 2 ( ÖĞRETMEN EVİ KARŞISI )
Tel: 0 352 232 54 10 Fax: 0 352 232 54 40

Bu Site En düşük 1024 X 768 çözünürlükte görüntülenmektedir
Daha kaliteli görüntü alabilmek için
İnternet Explorer 7 ve üstü
yada
Mozilla Firefox 3 ve üstü tarayıcılarınız Kullanınız.